Date: January 25, 2015
Author: Golf Australia

NSW/ACT Club Golf Results – Saturday

ACT

  GUNGAHLIN LAKES: Par A: J Looby 6 up T Dooley 4 up S Dunstone 3 up K Billington 2 up. B: A Dennis 3 up J Hourigan 2 up M Hogben 2 up D Evans-Smith 2 up. C: A Langley 2 up P Meiklejohn 2 up M Nguyen 1 up C Tully 1 up. W: A Douglas 2 up Y Rhind 0.

NSW:Golf Results Men

MEN

   ANTILL PARK: 2B: M Hardy (29) J King (8) 51. Scr: S Starr K Shepherd 41. Indiv A: S Starr (11) 41. B: G Steptoe (15) 40. C: M Hardy (29) 44.

   ASQUITH: 2B: S Pennington (13) J Cassidy (26) 52. Indiv A: C Jang (10) 43 cb. B: S Pennington (13) 42. C: P Horstman (28) 45. Scr: M Black 35.

   AVONDALE: Par A: B Leach (4) 5 up. B: G Billingsley (17) 5 up. C: P Gooden (22) 5 up. Scr: A Fitzimmons 4 up.

   BALGOWLAH: 2B: J Wright (36) D Garrett (13) 54. Indiv: J Wright (36) 45.

   BANKSTOWN: 2B: B Rowan (19) J Thapa (26) 50. Scr: J Carmichael S McDona 41. Indiv A: P Kirgan (12) 41. B: G Boyd (15) 41. C: G Roberts (22) 41. Hole-in-one: N Scobie at 15th.

   BARDWELL VALLEY: 2B Agg: R Costello (14) S Ralph (13) 73 cb. Scr: G Lee S Howard 60. Indiv: I Westley (11) 39. Scr: A Lang 31 cb.

   BARNWELL PARK: Ambrose: S Higham D Higham (4) 50. Scr: C Delaney J Bishop 54. Hole-in-one: D Higham at 8th.

   BAYVIEW: Medley 2B: I Gibney (17) J Scifleet (28) 49. Scr: D Tapper B Storer 68. Indiv A: A Johnson (12) 40. B: K Philpott (18) 39. C: J Scifleet (28) 42. W: W Harrington (8) 41.

   BERMAGUI: Par A: M Carr (14) 2 up. B: M Farnham (16) 7 up. C: C Bennett (26) 1 up.

   BEVERLEY PARK: 2B Agg: B Jones (16) B Hammond (19) 84. Scr: S Coghlan K Rae 67. Indiv: B Bull (8) 44.

   BEXLEY: Medley 2B: K Millam (16) L Blair (15) 50. Indiv A: N McEwan (12) 41. B: B Egleton (19) 42. Scr: M North 35. W: T Arnold (Kareela 20) 34.

   BLACKHEATH: Medley Stableford A: M Allen (10) 40. B: J Holmes (16) 41. C: D Russell (26) 40.

   BONDI: 2B: A McFarland (27) O Keegan (34) 48. Indiv: A McFarland (27) 43.

   BONNIE DOON: 2B: B Dillon (18) F Eva (24) 48. Indiv A: J Purcell (11) 42. B: B Dillon (18) 44. C: A Nicholas (22) 40. Scr: G Bell 35. Stableford D: D Sarkies (36) 34.

   BONVILLE: Medley 2B: P Kenny (18) D Johnson (17) 49. Indiv: R Cronshaw (17) 38.

   BOTANY: Stableford: N Blackburn (12) 40.

   BOWRAL: Stableford: D Farthing (24) 43.

   CABRAMATTA: 2B Div 1: A Baeza (9) W Chong (13) 46. Div 2: G Stafford (9) T Varley (16) 48 cb. Scr: G McKay M McCormick 38. Indiv A: G Stafford (9) 40. B: W Chong (13) 39. C1: N Singh (18) 40. C2: P Mahoney (28) 45.

   CAMDEN: 2B: M Anderson (12) J Croucutt (14) 50. Scr: B Moyes J Riley 39. Indiv A: C Allen (11) 39 cb. Scr: B Moyes 34. B: S Willis (12) 42 cb. Scr: C Norman 30. C: J Hunter (29) 45. Scr: M Bullock 23.

   CAMDEN LAKESIDE: Invit 2B: B Bird (10) R Timms (15) (McArthur Grange) 49. Scr: C Xuereb (Leonay) J New 41. Indiv A: L Foley (11) 46. B: R Timms (15) 45. C: D Ackers (24) 42 cb.

   CAMMERAY: Par A: M Erichsen (8) 7 up. B: P Von Muenchhausen (18) 7 up. C: D Hill (20) 9 up.

   CAMPBELLTOWN: 2B: S Keopaseuth (10) A Stott (17) 49 cb. Indiv A: S Keopaseuth (10) 44. Scr: A Anderson 36. B: D Cummins (15) 41. Scr: N Sokolsky 26. C: A Costanzo (26) 45. Scr: C Dawson 20.

   CARNARVON: 2B Agg: G Saupin (22) P Milisic (28) 81. Scr: S Moylan B Sweetnam 62. Indiv div 1: H Kim (8) 41. Div 2: J Graham (16) 40. Div 3: P Milisic (28) 41.

   CASTLE HILL: Stableford A: J Reynolds (3) 41. B: J Barbara (17) 38. C: J Brooker (21) 43. PM A: I Cochrane (10) 42. B: B Mitchell (17) 42. C: J Fenn (29) 37 cb.

   CHATSWOOD: 2B Agg: D Kelleher (36) C Houlihan (14) 82. Scr: A Stannard R Jones 59. Indiv A: N Steinhauer (11) 39 cb. B: G Lawrence (14) 41. C: S Rawlins (21) 47.

   CONCORD: 2B: J Begnell (17) J Begnell (11) 49. Scr: M Harry M Norbis 43. Indiv A: M Ryan (10) 43. B: T Hogben (19) 40. C: B Middleton (25) 39. Gold: P Coyne (36) A Walker (22) 39. Indiv: A Cheng (36) 34.

   CROMER: 4B: H McKenzie (27) S Richard (22) 50. Indiv A: B Moss (13) 42. B: L Power (19) 39. C: H McKenzie (27) 47. Scr: P Anderssen 36.

   CRONULLA: Stableford A: B McManus (10) 42. B: R Peck (15) 40. C: J Marshall (22) 40. Scr: P Supple 35. Hole-in-one: B Waugh at 5th.

   CUMBERLAND: 2B: S Timeus (14) J Kesby (21) 51. Scr: M Smith F Yousiph 41 cb. Indiv A: S Manson (12) 42. B: S Timus (14) 44. C: N Jones (31) 45. Scr: F Yousiph 35.

   DUNHEVED: 2B div 1: P Hazer (14) J Wilkinson (13) 49. Div 2: F Beaton (16) M Horan (24) 49. Scr: T Moses J Fearnley 41. Indiv div 1: G Tuohy (15) 43. Div 2: H Zussa (22) 44.

   EASTLAKE: 2B: J Nel (15) J Moore (24) 52. Indiv A: D Galloway (12) 40. B: J Nel (15) 41. C: S Lee (22) 39. D: J Berry (30) 42. Scr: C Hicks 35.

   ELANORA: 4B: H Gedders (17) W Gedders (12) 46.

   EVERGLADES: 2B: D Bird (28) B Wright (15) 51. Indiv A: S Wilson (7) 43. B: R Smith (16) 45. C: D Bird (28) 47. Hole-in-one: G Skinner at 12th.

   FAIRFIELD: Par A: E Ibrahim (6) 5 up. B: J Cascio (13) 8 up. C: C Hollis (21) 9 up.

   FORSTER: Stableford div 1: K O'Leary (13) 47. Scr: T Jay 35. Div 2: B Lidbury (19) 40. Scr: R Robinson 24.

   FOX HILLS: Irish Team: G Sami (12) J Gounder (36) P Robertson (3) D Prasad (8) 92 cb. Scr: G Stephens J Bingham N Booth R Martin 71. Indiv A: P Robertson (3) 39 cb. B: L Swann (14) 39 cb. C: M Dalmati (27) 41.

   GEORGES RIVER: 2B Multi: D Roscarel (20) S Roscarel (21) 109. Indiv A: M Song (10) 41. B: B Jeffreys (13) 43. C: D Roscarel (20) 46.

   GIBRALTAR: 2B Agg: I McIntyre (18) C Campbell (16) 81. Indiv: A Bray (7) 40.

   GLENMORE: Medley Stableford A: G Blattman (14) 41. Scr: A Robb 36. B: M Durrington (31) 41. Scr: F Kinsella 20.

   GORDON: 2B: D Sharam (19) A Sampson (15) 50. Indiv A: P Scott (11) 40. B: A Sampson (15) 40. C: A Scorer (23) 41. D: C Montgomery (29) 36. Trophy: A Sampson (15) 83.

   HAWKS NEST: Medley 2B: P Pearce (29) D Macrae (28) 48. Indiv A: W Jones (5) 44. B: R Murdoch (18) 41. C: P Pearce (29) 41.

   HIGHLANDS: Stableford div 1: D Adams (9) 42. Div 2: P Seckold (22) 46.

   HORIZONS: Medley 4B: W Duffy (23) V Davies (21) 13 up.

   HURSTVILLE: Stableford A: B Kulevski (11) 43. B: A Ilkin (20) 45. C: P Haran (21) 44 cb.

   KAREELA: Stableford A: A Harrop (8) 42. Scr: G Reid 34. B: D Willits (14) 43. Scr: P Keating 24. C: J Lawes (20) 40 cb. Scr: M Goddard 21.

   KILLARA: 2B: M Butler (27) D Mawter (20) 51. Scr: D Haigh J Wooster 38. Indiv A: B Cutler (7) 43. B: W McKeith (15) 42. C: D McElhone (25) 42.

   KOGARAH: 2B: C Zeritis (22) D Tan (19) 50. Indiv A: T Ridley (12) 41. B: A Mourad (14) 42. C: S Lebovic (22) 40. Scr: A Honeysett 36. Hole-in-one: M O'Neill at 5th.

   KOOINDAH WATERS: 2B: N O'Callaghan (31) D Chesworth (19) 53. Indiv A: J Hiscox (14) 42 cb. B: N O'Callaghan (31) 44 cb.

   LANE COVE: 2B Agg: A Moran (14) R Virgili (23) 81. Indiv: D Leckie (13) 43.

   LEONAY: 2B: M Perkins (8) S Perkins (16) 51. Indiv A: M Perkins (8) 41. B: S Perkins (16) 41. C1: R Grandemange (20) 41. C2: A Hazer (23) 42.

   LEURA: 2B: P Zongo (16) C Sithole (20) 48 cb. Indiv: C Sithole (20) 42. Scr: L Dignamn 34.

   LIVERPOOL: 2B Multi: A Romeika (13) G Fouksay (12) 86. Indiv A: T Brown (6) 41. B: W Mullany (17) 39. C: Z Smith (20) 40.

   LONG REEF: 4B: J Jelic (11) J Dertateossean (16) 47 cb. Indiv A: D Campbell (4) 42 cb. B: P Hope (14) 44. C: K Huntingdon (26) 40. Scr: J Little 41.

   LYNWOOD: Mxd 4B: S Adams (6) D Court (11) 46. Scr: C Kaehler C Coates 39. Indiv A: R Quinlan (6) 40 cb. B: J Allan (21) 42. C: P Rogers (23) 45. Scr: P Knipler 37.

   MACARTHUR GRANGE: 2B: J Menz (3) J Menz (13) 48. Indiv: A: A Williams (9) 42. B: K Dilucchio (16) 44. C: D Fennell (24) 40. Trophy: K Dilucchio. W: P Dilucchio (20) 33.

   MACQUARIE LINKS: Medley Team: A Cummings (22) L Prasad (25) P Mahoney (19) P Storich (20) 87. Indiv A: M Kim (10) 39. B: L Bantug (18) 36 cb. C: P Storich (20) 39. W: K Kennerly (20) 34.

      MANGROVE MOUNTAIN: Stableford div 1: D Walker (7) 40. Div 2: M Taylor (21) 42.

   MANLY: Stableford A: R Dykstra (13) 40 cb. B: S Waters (17) 46. C: W Taylor (28) 43. Scr: P Bardetta 37. White: O Greeves (28) 39. 4B KO f: M Cockburn D Cleary bt R Cook M Bloore 2 up.

   MARRICKVILLE: 2B Agg: C Yang (11) P Lyons (12) 80. Scr: E Lakiss N Donnelly 62. Indiv: A Faraday (17) 42 cb. Scr: B Kelly 32. Hole-in-one: M Waller at 12th.

   MASSEY PARK: 2B: C Magee (13) E Laing (33) 50. Indiv A: S Duong (7) 43. B: P Willis (14) 40. C: P Jennings (22) 44. Scr: M Saroufin 37.

   MOLLYMOOK: Stableford Hilltop A: R Shearman (8) 36 cb. B: F Schnoor (16) 37. C: D Blunden (34) 44.

   MONA VALE: Stableford A: R Scott (18) 44. B: S Kuhner (21) 43. C: N Chester (24) 45 cb. Scr: M Judge 48.

   MONASH: Split-six: G Schulman (10) G Trakman (20) 82. Scr: M Hickman J Anstee 41. Indiv A: M Hickman (6) 44. B: L Trengrove (14) 44. C: R Lipman (23) 39 cb.

   MOORE PARK: Stableford A: D Rosenthal (8) 43. B: P Matthews (18) 40. C: S Sadokierski (21) 42. Scr: D Nesbitt 37.

   MORISSET: 2B: I Carragher (15) M Carragher (22) 2 up cb. Indiv A: J Claydon (5) 5 up. B: K Bradstock (18) 5 up cb. C: D Gibson (29) 5 up.

   MOSS VALE: Stableford A: T Newey (9) 39 cb. B: A Hollis (17) 39. C: G Hemus (Jamberoo 24) 40.

   MUIRFIELD: 2B: W Eadie (20) G Reid (18) 51. Scr: D Forrest D Crangle 41 cb. Indiv A: M Patton (8) 42. B: G Reid (18) 44. C: W Eadie (20) 39. Trophy: S Downey A Crews bt R Frankcombe C Mahon 3-2.

   MUREE: Stableford A: M Foley (7) 43. B: T Etheridge (17) 43. C: J Schofield (19) 40 cb.

   NEW BRIGHTON: Par A: R Grayson (9) 5 up. B: S Power (17) 6 up. C: P Osborne (22) 4 up.

   NORTH RYDE: Stroke A: G Howe (9) 64 cb. B: A Crockart (14) 64 cb. C: S Jha (21) 62. Trophy: F Brus (23) 62 cb.

   NORTH TURRAMURRA: Mxd Stableford: R Hunt (16) 43.

   NORTHBRIDGE: 2B Agg: J Firkin (21) G Reber (13) 79. Indiv A: P Peterson (12) 40. B: P Cooper (16) 40. C: J Firkin (21) 40. Scr: J Mackenzie 33. Trophy: A Johnson (25) 44.

   NOWRA: Stableford A: M Atfield (12) 40. B: G Ashwood (16) 41. C: W Hughes (29) 42.

   NSW: Stroke A: M Gordon (10) 68. Scr: A Grzetic 75. B: S Browne (19) 65. C: E Solo (30) 65. Gold: R Cato (35) 83.

   OATLANDS: Stableford A: A Mcrae (11) 42. B: J Nettleton (12) 43. C: A Stuart (19) 41 cb. D: L Bayne (35) 42. Scr: Y Park 39.

   PALM BEACH: Stableford A: S Rigney (4) 39. Scr: C Seymour 31. B: R Player (14) 40. Scr: J Essentam 25. C: D Maunder (21) 41. Scr: M Swift 20. D: W Fell (31) 39. Scr: R Dieters 4. Jnr: T Hunt (16) 42. Scr: Z Farquharson 25.

   PARRAMATTA: 2B: R Del Rasairo (Shell Cove 12) R Santos (14) 51. Indiv A: R Del Rasairo (Shell Cove 12) 47. B: A Vidler (19) 45. C: A Naray (20) 40.

   PENNANT HILLS: Stroke A: M Day (10) 65. B: D Ferdinads (14) 65. C: G Sutcliffe (21) 69. Scr: D Jordan 74. Indiv: J Clough (28) 43. Plate: M Day (10) 138 cb.

   PENRITH: Stableford A: T Eggins (12) 40. B: M Murray (16) 41. C: B Corcoran (23) 39. Cup: M Flanagan (11) 42. Scr: A Gomez 36.

   PYMBLE: 4B: F Mellish (1) S Muirhead (9) 49 cb. Scr: F Mellish S Muirhead 45. Indiv A: F Mellish (1) 43. B: C Raine (15) 43. C: G Chin (19) 43.

   RAE: Stableford A: S McIntyre (10) 39 cb. B: K Westerland (17) 40. C: B Karagiannis (24) 42.

   RANDWICK: 2B Agg: J Law (21) J Law (23) 77 cb. Indiv A: C Teisina (10) 41. B: L Pustetto (15) 40 cb. C: J Law (21) 39. Scr: P McFadyen (The Coast) 32.

   RICHMOND: Medley Mod.Stableford A: J Smith (11) 15. Scr: N Ball 7. B: P Jones (17) 10 cb. Scr: D Swirksi 12 down cb. C: W Clark (21) 16. Scr: D Soderman 21 down.

   RIVERSIDE OAKS: Team: S Nelson (3) B Hungley (11) M Dennis (7) J Roberts (14) 128. Indiv A: S Nelson (3) 45. B: T Rogic (14) 41. C: A Singh (19) 43.

   ROSEVILLE: 2B: T Luckman (10) A Sanghvi (19) 47. Scr: A McAllister S Stead 35. Indiv A: T Luckman (10) 39. B: P Bettar (17) 37. C: R Jones (22) 41. Veteran: B Kinsey (21) 36.

   ROSNAY: 4B Agg: K Smith (26) J Skinner (12) 78. Mxd: G Wilson-McWilliams (22) R Livingstone (18) 78 cb. Scr: A Ram K Dodd 60. Indiv div 1: K Dodd (6) 42. Div 2: R Schenko (24) 44. W: F Towney (33) 44.

   ROYAL SYDNEY: Stableford A: R Holliday-Smith (10) 39. B: S Brown (16) 40. C: J Bryden/Brown (20) 39 cb. Scr: J Ledgerwood 35.

   RUM CORP: Ambrose: L Brennan R Brennan S Brennan G Brooks (6-1/2) 50-1/2.

   RYDE-PARRAMATTA: Stableford A: M Collins (10) 39 cb. B: D Loft (14) 41. C: P Crowe (19) 41. D: I McKee (28) 38. Scr: J Smoljko 34.

   SEFTON: Ambrose: R Dawkins P Stabile (8) 44.

   SHELLY BEACH: 2B Agg: P Patterson (24) L Cambourn (25) 77. Mxd: A Lamont (15) S Haggerty (37) 79. Indiv A: S Lamont (8) 43. B: B Thoseby (17) 39 cb. C: D McHugh (21) 41.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley Stableford A: B Warfe (12) 41 cb. B: A Housden (Kangaroo Valley 18) 44. C: G Montgomery (26) 44. Scr: I Asbury 36. W: M Fanning (37) 39.

   SPRINGWOOD: Stableford A: J Hill (10) 44. B: P Tennant (17) 40. C: S Rixon (20) 43. Scr: C Arundell 38.

   ST MICHAELS: 2B: M Bloom (22) A Boolkin (19) 48. Scr: D Emerson J Baker 40. Indiv A: B Harding (5) 41. B: C Langford (13) 42. C: A Boolkin (19) 42. Scr: J Baker 39. Gold: T McMinn (27) B Higgins (33) 48. Indiv: B Higgins (33) 35.

   STONECUTTERS RIDGE: Team: R Morgan (23) H Williamson (24) T Popper (22) B Walbancke (19) 95. Indiv A: J Murgatroyd (9) 44. B: D Laing (19) 41 cb. C: A Booth (24) 39 cb.

   STRATHFIELD: Medley 2B: J Winder (14) J Collins (16) 51. Scr: L Stewart E Rees 38. Indiv: J Choi (22) 42.

   TERREY HILLS: 2B Agg: A Jury (23) M Coombes (34) 76. Indiv A: D Biviano (10) 37 cb. B: G Lovett (15) 42. C: M Coombes (34) 43.

   TERRIGAL: Medley 2B: M Sheekey (21) L Maxwell (21) 47. Indiv: C Baddack (26) 40. W: M Sheekey (21) 37.

   THE COAST: Stableford: G Engeler (11) 39 cb. Scr: M Wright 32. White: J McKinney (18) 40 cb. Scr: J Ugarte 25. Jnr: C Garlick (14) 35.

   THE LAKES: Stableford A: A Solano (8) 39. Scr: P O'Malley 36. B: P Drivers (13) 45. C: P Green (19) 39.

   TOUKLEY: 4B: G Fitzgerald (18) J Peady (13) 49 cb. Scr: P Chatillon V Chatillon 39. Indiv A: B Leonard (7) 40 cb. B: G Fitzgerald (18) 42. C: S McMahon (20) 42.

   TUNCURRY: Stableford A: G Symes (16) 40. Scr: R Angus 33. B: G Strong (23) 40. Scr: J Faint 19.

   TWIN CREEKS: Split Six: G Duffell (17) T Cheal (16) 72. Indiv: T Cheal (16) 44. Scr: D Dale 38.

   WAKEHURST: 2B: R McCarthy (14) G Weber (11) 47. Scr: D Parsons J Sewell 38. Indiv: G Weber (11) 42. Scr: A Sutton 36. B: C Goodmanson (14) 39. Scr: C Goodmanson 26. C: J Hammond (27) 44. Scr: M Park 23.

   WALLACIA: 2B: D Rose (11) P Rose (13) 47. Scr: P Blaine R Blaine 41. Indiv A: J Wylie (6) 41. B: P Rose (13) 39. C: G Neave (20) 38.

   WARRINGAH: 2B: B Huckle (29) M Nicholson (27) 49 cb. Indiv A: J Phillis (8) 41. B1: K Driscoll (16) 40 cb. B2: T Brown (25) 43. C: M Nicholson (27) 40 cb. Scr: J Phillis 33.

   WENTWORTH FALLS: 2B: J Pails (4) J Beahan (17) 48. Indiv: M Mashal (33) 42. Scr: D Bishop 33.

   WINDSOR: 2B: A Sharpe (29) P Gamie (22) 51 cb. Scr: C Nelson M Hartas 39. Indiv A: G Holt (6) 42. B: A Johan (17) 42. C: M Pacheco (23) 43. PM A: B Dickinson (10) 43. B: G Cobcroft (18) 40 cb. C: G Bonner (27) 42.

   WOOLLAHRA: 2B: D Francis (15) P Reed (20) 14 up. Indiv Div 1: N Lagesse (9) 9 up. Div 2: M Bryan (22) 8 up. Div 3: D Joshua (28) 6 up cb.

   WOOLOOWARE: Stableford A: T Norris (7) 39. B: S Hall (14) 41. C: N Dobner (22) 41. Scr: C Jamieson 33.

   WYONG: Team: P Hetherington (15) A Chaloner (23) 50. Indiv A: M Newbury (8) 43. B: T Newcombe (17) 43. C: T Hall (24) 42 cb. Scr: E Forsyth 41.

NSW

WOMEN

   ANTILL PARK: Stableford: A Dickey (14) 33.

   BARNWELL PARK: Stableford: C Pienaar (22) 32.

   BEVERLEY PARK: Stableford: M Dyet (10) 35.

   BOWRAL: Stableford: B Kemp-Clayton (24) 34.

   CAMDEN: 2B: M Ross (16) M Brown (23) 42 cb. Indiv div 1: S Marsh (13) 36. Div 2: C Bell (18) 36. Div 3: M Whackett (31) 37.

   CAMDEN LAKESIDE: Stableford Div 1: C Smidt (18) 39. Div 2: T McDonald (27) 37. Overall: J Ogle (13) 39 cb.

   CAMMERAY: Par: J Withana (32) 4 up.

   CROMER: Stableford: S Adams (12) 34.

   GEORGES RIVERS: Stableford: D Rose (30) 37.

   HAWKS NEST: Stableford: C Maher (26) 36.

   HURSTVILLE: Stableford: J Driscoll (35) 42.

   KOOINDAH WATERS: Stableford: J Moran (22) 36.

   LONG REEF: Stableford: K Smith (20) 34.

   MASSEY PARK: Stableford: L Stephenson (22) 38.

   MOLLYMOOK: Stableford Hilltop: R Hughes (14) 31 cb.

   MOORE PARK: Stableford: J Kerr (18) 33. Scr: G Dooley 28.

   MORISSET: Par: K Anderson (16) 4 down.

   MOSS VALE: Stableford: P Kull (16) 37.

   MUREE: Stableford: P Pirini (23) 36.

   NORTHBRIDGE: Stableford: S Manning (12) 36.

   NSW: Stableford: C Monk (16) 39.

   PALM BEACH: Stableford: G Pearce (23) 34.

   PYMBLE: Stableford: C McMahon (19) 38.

   ROYAL SYDNEY: Stableford: S Cole (23) 37. Centenary: V Hegarty (24) 38.

   SHELLY BEACH: Stableford div 1: M Armstrong (14) 41. Div 2: S Haggerty (37) 40.

   SPRINGWOOD: Stableford: L Busch (20) 31.

   TALLWOODS: Stableford: B Jones (19) 30.

   THE COAST: Stableford Div 1: J Barrett (22) 36. Div 2: A Carter (37) 33.

   TOUKLEY: Stableford: K McKinnon (7) 36.

   WAKEHURST: Stableford: R Chuter (27) 37.

   WALLACIA: Stableford: M Holly (10) 38.