Date: September 30, 2019
Author: Golf Australia

NSW club golf results – Saturday

 

ANTILL PARK: Women: Stableford: N Mallam (25) 37. Medley: Stableford 2B Multi: White: S Bullow (26) G Helman (12) 91. 2B Scr: D Price K Shepherd 69. Men: A: D Hore (12) 39 cb. B: L Byrne (13) 41. C: S Bullow (26) 42.

   ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: M Park (17) Y Kwon (17) S Lee (14) T Song (15) 116. A: S Birt (7) 39. B: M Park (17) 43. C: A Malcolm (27) 42. Scr: C Allen 33 cb.

   AVALON: Women: Stableford: J Johnson (41) 43.

   AVONDALE: Men: Stableford 2B: White: K Devenish (9) T Sun (16) 47. Stableford: Scr: C Fan G Kim 45. Stableford Father/Son Trophy: White: K Aitken (8) S Aitken (33) 46.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford White: A: N McMurray (12) 37. B: G Hare (16) 39. C: S Macdonald (22) 35 cb.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: A: P Salemah (7) 40. B: C Said (18) 40. C: E Haines (35) 42. 2B: H Rook (13) A Crowe (5) 48. 2B Scr: G Ballantine (0) D Ballantine (5) 39. Jnr: H Gourlay (10) 45.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: M Demontfort (8) 36. Stroke: I Elliott (3) 66. Stableford: 2B: G Hooker (22) S Howard (8) 47.

   BARNWELL PARK: Men: Stroke: Ambrose: B Johnson (7) I Gomez (17) 52. Women: T Roach (11) L Coleman (11) 60.5. Mxd: K Brown (5) D Brown (14) 49.25.

   BAYVIEW: Men: Stableford Black: A: S Cole (12) 39 cb. B: J Stewart (19) 45. C: J Snelling (20) 42. Scr: A Scr: P Clarke 35. Women: Stableford: Div 1: C Freeman (13) 43. Div 2: J Longworth (27) 38. Medley: Team: C Gillett (22) R Fenner (18) T Watts (20) G Aberdour (23) 97.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: 2B: A: D Anderson (13) S Shah (16) 46 cb. A Scr: P Higgins P Keegan 36. A: P Keegan (8) 40. B: S Grant (18) 38 cb. C: L Byrne (25) 40.

   BEXLEY: Medley: Stableford: Trophy: J Abbott (Allan Bock) (27) 43. A: N Hassapis (10) 41. B: S Ragonesi (17) 42. C: B Sykes (20) 42. A Scr: D Street 31. Women: T Carr (42) 42.

   BLACKHEATH: Women: Stableford: D Landsberg (28) 39. Men: Stroke: J Duke (13) 68 cb. Medley: Stableford: J Still (22) 44. Men: Stroke: Scr: J VanVeen (3) 74.

   BONDI: Men: Stableford: J Sullivan (20) 36. 2B: J Sullivan (20) L Deane (18) 45.

   BONNIE DOON: Men: Stableford White: A Scr: G Bell (-2) 35. A: B Freeman (7) 38. B: R Vantol (15) 39. C: S Theodore (23) 41.

   BONVILLE: Medley: Stableford: C Johnson (15) 39.

   BOWRAL: Women: Stableford: S Harrison (23) 37. Men: P Dal Bianco (21) 40.

   BREAKERS: Medley: Stableford: 2B Multi: B Grant (22) J Roberts 90. Women: C Kim (23) 46. Men: J Roberts (23) 44.

   BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford White: A: D Mascord (11) 39. B: S Richardson (19) 41. C: G Hannah (28) 39. 2B: D Mascord A Garland 93.

   CABRAMATTA: Men: Stableford 2B: White: Div 1: D Krilich (12) T Lupic (12) 42. Div 2: T Gardner (23) S Odisho (22) 44. Div 1 Scr: B Murray C Short 37. A: J Nuttall (6) 37. B: D Krilich (12) 38. C: R Maharaj (18) 36. D: K Boggs (26) 39.

   CAMDEN: Women: Stroke: Ambrose: W Hyndman C Pettit (16) 67. Men: G Tanner (Campbelltown) D Bolewski (3.75) 60.25. W Healey D Meldrum 66 cb.

   CAMMERAY: Men: Stableford: M Hill (19) 40. Women: L Murray (32) 41. Mxd: 2B Agg: T Harrison (14) L Murray (32) 74.

   CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: I Elliott (6) 38. A Scr: C Lawson 32 cb. B: J Romano (18) 45. B Scr: G Pestridge 25. C: R Roberts (30) 40. C Scr: J Davis 17 cb. 2B: J Romano G Pestridge 54.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B: B Maike (21) T Webb (24) 49. A: D Shin (9) 38. B: D Gainsford (15) 39. C: B Smith (21) 41.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: S Sirbadhoo (16) K Rowe (8) 51. A: P Chapman (6) 39. B: R Tang (16) 41. C: J Baker (23) 43. 2B: M Tesoriero (10) P Scuglia (7) 47. A: M Tesoriero (10) 39. B: A Bradley (17) 39. C: J Cauchi (19) 35. 2B Scr: P Idquival M Scuglia 41. Hole in one: D Mclean at 6th.

   CASTLECOVE: Women: Stableford: K Morris (28) 36 cb. 2B: K Morris (28) R Hamilton (23) 44. Men: Stableford White: C Williams (25) 43. 2B: B Mansell (33) J Goth (15) 50.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford: A: C Smith (9) 39. B: R Devkota (13) 39. C: R Marsh (24) 44. 2B: R Marsh A Marsh 48.

   CONCORD: Men: Stableford White: A: G Lawry (9) 41. B: A Calavrias (16) 41. C: M Pattrick (36) 40. Gold: N Elliot (34) 39. 2B: White: P Malouf (25) P Kelly (17) 48 cb. 2B Scr: D Vas P Steinhauer 35. Hole in one: J Protheroe at 14th.

   CROMER: Medley: Stableford: A Scr: S Gee (7) 32 cb. A: S Korchinski (13) 40. B: P Sargeant (20) 39 cb. C: D Carroll (35) 40. 4B: D Carroll (35) A Pierce (28) 48. Hole in one: B Ashe at 15th.

   CRONULLA: Men: Stableford: A: B Davies (13) 40. B: R Selvage (20) 39 cb. C: P Douglass (35) 39. A Scr: T Wood (3) 34.

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: D: J Grey J Bermingham 52. D Scr: F Yousiph P Starc 43. Div 1: F Yousiph (3) 43. Div 2: J Grey (18) 44. Div 3: S Jeong (20) 43. D Scr: I Pemble 39.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: S Baker (17) G Cross (17) 46. Div 1 Scr: P Krasser L Moore 37. Div 2: S Douglas (24) P Faulkner (17) 47. Div 1: P Krasser (7) 41 cb. Div 2: P Holstein (24) 37.

   EASTLAKE: Medley: Stableford White: A: T Fisher (11) 44. B: P Makk (15) 39. C: R Coleman (36) 48. A Scr: C Hicks (+2) 35. Black: J Karikios (27) 37.

   ELANORA: Men: Stableford: R Debenham (23) 39.

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: S Hoskin (7) 39 cb. B: G Skinner (16) 39. C: J Bell (19) 40. D: C Links (27) 39 cb. 2B: P Batty (20) J Bell (19) 48 cb. A Scr: K Andres 34.

   FORSTER: Men: Stableford White: A: W Wicks (8) 42 cb. W Knight (4) 34. B: P Bidner (17) 40 cb. B Scr: G Greentree (17) 21.

   GEORGES RIVER: Stableford: Split Six: Div 1: P Coyle (21) R Rix (16) 80 cb. A: D Parto (10) 39. B: R Rix (16) 43. C: J Mason (23) 41.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: A Moyes (18) 43. 2B Agg: M Coffey (6) T Campbell (24) 81.

   GLENMORE: Stableford: Div 1: J Kuiters (21) 41. Div 1 Scr: M Talley 35 cb. 27-hole: G Earp (22) A Dudziak (16) 77.

   GORDON: Men: Stroke: A: D Barry (10) 64. B: P Camarsh (16) 62. C: I Murray (21) 63.

   GOSFORD: Men: Stableford: A: B Frewin (5) 35 cb. B: L Mcglynn (13) 40. C: J Woodhead (24) 36 cb. Stroke: 27-hole Foursome C'ship: M Snelson (3) 117. M Cunnington (7) 117.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: Div 1: J Rigg (18) 36 cb. Div 2: B Tyas (31) 33. Women: D White (44) 36.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: Div 1: D Finlaison (9) 38. Div 2: R Easter (16) 37 cb. Div 3: J Fudge (23) 42. 2B: R Chase (32) R Brindle (33) 49.

   HORIZONS: Men: Stableford: S Gibbons (17) 40. Women: S Wood (33) 37.

   HURSTVILLE: Men: Stroke: A: R Sinclair (12) 70. B: J Duffy (15) 66. C: T Keogh (23) 65. Women: V Hoare (27) 71.

   JAMBEROO: Men: Stroke: American Foursome: G Wilson P Hahn (13.5) 63.5. Stableford: M Tedeschi (12) 33. Women: S Walsh (23) 32.

   KAREELA: Medley: Stroke: Ambrose: P Wucherpfennig T Wood B Wood J Lumb 47.375. Scr: D Gallagher D Sanese B Hill L Thomas 52.

   KILLARA: Men: Stableford White: A: S Ponkshe (14) 44. B: J Newbery (15) 43. C: B Sullivan (23) 42. A Scr: D Williamson 40.

   KOGARAH: Men: Stableford: P Spiropoulos (11) 38 cb. A Scr: P Cooper 35. Medley: 4B: A: K Main (17) R Joice (30) 43. A Scr: J Mourad M Owen 34.

   KOOINDAH WATERS: Mxd: Stableford White: A: N Merritt (9) 40. B: T Samarjia (17) 39. C: K Bradstock (23) 42. G Portelli (21) 41.

   LAKESIDE: Men: Stableford: Team: K Tideswell (11) S McDonald (21) M Chiandotto (18) R Montano (19) 89. Scr: S Spink R Hayward D Vranic L Arthur 69. A: R Tindale (8) 37. B: A Calman (14) 39 cb. C: P Dansie (21) 38. Women: T Wood (5) 39. 2B: J James (28) L Matthews (15) 47.

   LANE COVE: Men: Par: W Belgre (10) 4 up cb. 2B: P Kelly (11) A Limmer (18) 11 up.

   LEONAY: Medley: Stableford 4B: White: Div 1: J Fill (21) S Comer (22) P Homan (5) A Best (28) 90. Div 1 Scr: D Grosse R Taylor D Wrigley A Burns 63. A: G Yates (10) 36 cb. B: M Pennefather (15) 36 cb. C: O Brennen (19) 39 cb. D: C Finch (24) 37 cb.

   LEURA: Medley: Stableford: G Webb (16) 42 cb. A Edwards (31) 42. D Williams (26) 41. 2B Agg: P Eastment (12) 76. S Bonner (13) 76.

   LONG REEF: Men: Stroke: Foursome C'ship: A: A Lynn G Cranfield bt J Duff P Deiman 3-2. A Reserve: J Snelling M Oaten bt D Mitrovic P Jacka 1up. B: G Black D Ford bt L Bates P Frith 5-4. C: M Bowyer G Bush bt B Chapman B Nicholls 1up. Stableford: A: M Mckerihan (7) 36. A Scr: I Brown 30 cb. B: R Mullane (14) 36. C: H Maynes (21) 39. Women: E Coldham (20) 33 cb.

   LYNWOOD: Mxd: Stroke: Foursome C'ship: C Coates C Kaehler 84. Men: Par: A Scr: B Ellam 1 up. A: S Rahiman (11) 3 up. B: G McCracken (15) 2 up. C: R Wilson (26) 2 up. 2B: L Peters (12) G Climpson (7) 7 up cb.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford: A: R Hayes (8) 42. B: K Banks (17) 42. C: K Johnson (24) 43.

   MACQUARIE LINKS: Men: Stableford: G Foster (12) 38. P King (15) 36. N Furia (27) 37. Women: L Galluzzo (24) 31. Medley: 2B: I Nash (12) J Dass (14) 42.

   MAGENTA SHORES: Men: Stableford: A: G Plummer (4) 35. B: M Keniry (16) 34. C: R Bateman (21) 34. Women: Div 1: J Livingstone (25) 37. Div 2: K Legg (39) 35. Medley: 2B Agg: R Liddle (6) K Burke (3) 64.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Par: Div 1: R Mcphail (10) 4 up. Div 2: I Frazer (19) 6 up.

   MANLY: Men: Stroke: A: M Masterson (5) 72 cb. B: J Bergin (18) 71. C: B Figtree (31) 71 cb. A Scr: L Gough 75.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: C'ship: A: J Torpy (8) 57. B: R Roberts (17) 59. C: R Christie (19) 53. Scr: D Cremin 59.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: N Saroufim (13) 43. B: S Lear (19) 43. C: R Wise (27) 42. Scr: R Wood 34. 2B: J Mahon (13) D Bowyer (19) 50. Women: Stroke: Div 1: J Smith (13) 70. Div 2: J Mckenzie (25) 64.

   MOLLYMOOK: Men: Stableford White: A: J Croker (-1) 38. B: G Thornhill (17) 39 cb. C: J Wood (24) 38 cb. Women: Stableford: R Hughes (12) 37. Medley: 4B: J Johnson (8) 46 cb. C O'Rourke (19) .

   MONA VALE: Men: Stableford: A: P Jones (6) 39 cb. B: G Hand (18) 43. C: J Wright (25) 43. Scr: S Albinski 34 cb. 2B: E Murga (24) T Sedgwick (18) 48. Stableford Yellow: B Evans (28) 35.

   MONASH: Men: Stableford: A: B Pike (8) 39. B: S Singh (14) 37. C: G Dear (24) 39. Stableford White: T Romeo (34) 40. Stableford: 2B: Div 1: A Ginns (21) A Wood (10) 45. Div 2: T Romeo (34) V Sacco (29) 49. 2B Scr: J Kelly (7) B Pike (8) 36.

   MOORE PARK: Men: Stableford White: A: J O'Hare (9) 42. B: R Szancer (15) 42. C: K Nixon (23) 40. Scr: S Johnson 38. Women: Stableford: C Billaud (21) 31.

   MOSS VALE: Men: Stableford: A: S Weston (9) 39. B: S Brabyn (17) 37. C: J Bubear (25) 40 cb. Women: S Sylvester (17) 38.

   MT BROUGHTON: Medley: Stableford Black: S Chaudhary 40.

   MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B Multi: J Leggo (1) J Howe (4) 73. A: N Black (9) 37 cb. B: C Giles (13) 36. C: P Heaton (21) 40.

   NELSON BAY: Men: Stableford: A: G Jones M Lloyd 48. B: W Moss R Johnson 48. C: P Beatty D Marmo 47. A: R Johnson 51. B: M Christiansen 51. C: B Foley 50.

   NEWCASTLE: Stableford: A: K Symes 36. A Scr: T De Wit 34 cb. B: J Sjakespeare 38. C: G Fewings 36. 2B: D Skelton G Skelton 45.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: Div 1: B Fraser (31) R McGinn (27) 49. A Scr: M Gordon J Fennell 40. A: T Buckley (12) 39. B: S Panetta (17) 40. C: G Williams (21) 42. D: S Hwang (28) 45.

   NORTHBRIDGE: Men: Stroke: A: J Richards (11) 64. B: J McManis (14) 63. C: R Brennan (29) 58 cb. A Scr: B Benson 73. Stableford: Z France (27) 42. Women: B Lewis (16) 32.

   NSW: Medley: Stableford: K Mackay (10) 42. Stableford White: P Onley (18) 37. Gold: O Berman (27) 31. Stableford: S Armstrong (30) 37. Scr: Z Garcia 33 cb.

   OATLANDS: Women: Stroke: A Kim (14) 80. Men: Stroke Black: A: S Tarrant (4) 69. B: R McMurtry (8) 67. C: N White (18) 70 cb. D: A Laws (35) 69. A Scr: W Kim (4) 75. Medal of Medallists: A: R Easterbrook 292. B: A Peterson 290.

   PALM BEACH: Women: Stableford: M Gee (26) 35 cb.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford: 2B: G Jones (14) M Lacey (19) 48 cb. A: H Murray (2) 41 cb. A Scr: A Richards 37. B: D Henricks (14) 42. C: G Fagg (24) 41.

   PENRITH: Men: Stableford 2B: White: J Carbone (21) S Pastega (17) 49. 2B Scr: J Gadd D Mceachern 40. A: M Adams (11) 39 cb. B: G Ward (18) 40 cb. C: S Prabhakar (26) 42. Hole in one: M Rech at 15th.

   PYMBLE: Men: Stableford: 2B: T Van heerden (13) B Probert (24) 48. 2B Scr: A Crawley B Cross 37 cb. A: J Mcguiness (11) 38 cb. B: A Nutting (13) 36 cb. C: R Hatch (25) 43. Women: L Dickinson (7) 36 cb.

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B Agg: J Vlahos (29) J Law (19) 69. A: R Royston (10) 36. B: D Foster (15) 36. T Murray (22) 40. Scr: M NEWBOLD 30. Hole in one: T Judge at 18th.

   ROSEVILLE: Men: Stroke: C'ship qlfrs: A: S Ryan (8) 64. A Scr: R Stobo (7) 72. B: G Madsen (14) 65. C: M Cotton (20) 62. Stableford White: T Garrick (28) 39. Stroke C'ship qlfrs: Green: V Khanna (22) 65. Women: Stableford: W Butler (16) 32 cb.

   ROSNAY: Men: Stableford: 2B: A Nath (20) 50. K Graham (13) . A Scr: I Hoy 40. N Ryanhart . Div 1: I Hoy (8) 43 cb. Div 2: A Alexander (25) 46. Mxd: J Lepol (36) 43. C Hagarty (8) . A: D Piukala (14) 31.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Championship: S Mayo (31) 35. 3B: Centenary: C Basil-Jones 50. V Hegarty 50. M Kenny 50. Men: Stableford Championship: White: A: R Roden (12) 35. B: D Dobbin (14) 36. A Scr: S Lockrey (4) 31. Stroke Medal: C Nolan (20) 74.

   RUM CORPS: Men: Par: A: M Neilson (14) 7 up. B: V Poniewierka (23) 1 up.

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: A: C Caldwell (10) 39. A Scr: M Farr 31. B: S Robertson (15) 40. C: D Balmer (23) 39. D: W Wilkinson (28) 38. 2B Agg: Div 1: S Robertson (15) V Subramaniam (10) 74. Div 2: M Kang (14) E Kye (20) 72.

   SEFTON: Men: Stroke: A: W Hampton (11) 51. B: P Kingi (14) 56 cb.

   SHELL COVE: Stableford: I Angus (21) 40. D Laird (8) 27. Women: A Wadey (28) 38. Stableford Black: P Gates (10) 40. Scr: P Day (5) 34.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B Agg: T Moylan (21) P Hawker (21) 75. A Scr: A Jacobs (5) 30. A: S Stalgis (12) 42. B: M Rigney (13) 40. C: J Yabsley (22) 42. Div 1: C Grinlinton (19) 36.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: D Miklosz (Wallacia) (12) 39. B: N Martin (13) 39. C: K Naicker (24) 41.

   ST MICHAELS: Men: Stableford 2B: White: R Wallhausen (11) 47 cb. N Gelber (21) . 2B Scr: H Crowe J Garner 45. Hcp: P Sandona (12) 42. C Grant (16) 41. G Nicholas (27) 39. J Garner 40. Hcp: Gold: G Hooper (36) 44. Women: Stableford: M Cerkesas (20) 31. Men: Stableford 2B: Gold: G Hooper (36) A Sullivan (17) 50.

   STONECUTTERS RIDGE: Men: Stroke: Cup: Div 1 Scr: J Fuchs (+3) 69. Div 2 Scr: C Rios-Ceballos (2) 71. Div 3 Scr: M Horton (0) 72. Bowl: Div 1: N Peters (10) 68. Div 2: P Doyle (6) 69. Div 3: R Fletcher (6) 70 cb.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B: J Lee D Kim 49. 2B Scr: E Burgess J Brinsdon 37. Div 1: J Lee (17) 41 cb. Div 2: J Kim (27) 40 cb. Scr: E Burgess 32.

   TALLWOODS: Men: Stableford White: A: S Williams (15) 45. D Bullock (16) 39. B: T Bodycote (24) 42. J Taylor (19) 40. Women: Stableford: M Duckett (23) 41. J Gould (22) 38.

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: A: P Davis (9) 40. B: N Moran (14) 39. C: H Yoo (22) 41. Irish Team: T Maloney (24) M Reardon (36) J Clegg (22) A Mcintosh (29) 93. Men: Scr: P Davis 32 cb.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: Trophy: L Deegan (12) 39. A: L Deegan (12) 39. B: K McPhee (16) 38. C: B Foley (29) 34. A Scr: D Gillard 36 cb.

   THE COAST: Women: Stroke: Div 1: C Fukushima (21) 73. Div 2: M Grundy (38) 73. Men: Par Hcp: White: A: B Fifield (8) 1 up. A Scr: M Danne 1 down. B: C Perry (17) 3 up. B Scr: A King (17) 7 down. C: M Big Dog Goetz (22) 5 up. C Scr: A Swiney 13 down. Div 1: R Mungovan (36) 8 down.

   THE RIDGE: Stableford: A: S Schulz (8) 42. B: S Tierney (23) 48. C: A Russell (35) 47.

   TOUKLEY: Men: Par: 2B Agg: G Cary (16) P Thomas (15) 9 up. A: W Holden (11) 3 up. B: G Cary (16) 8 up. C: B Burn (30) 3 up. Women: Stableford: K McKinnon (10) 34.

   TWIN CREEKS: Men: Stroke Medal Sep: Black: A: D Yun (11) 72. A Scr: D Xie (4) 77. B: S Waite (14) 72 cb. B Scr: C Park (13) 86. C: R Kim (24) 72. C Scr: T Ogasawara (19) 93. Women: Green: S Han (11) 78.

   WAKEHURST: Men: Stableford: Irish Team: G Ross (9) D Halliday (14) C Beghim (18) A Calcraft (14) 95.0. A: P Tilsley (5) 39. A Scr: A Sutton 35. B: R Dryden (14) 42. B Scr: R Dryden 28. C: D Grunsell (24) 43. C Scr: C Loong 23. Women: L Shapiera (12) 34.

   WALLACIA: Men: Stableford: 2B: T Mellon (18) M Holmes (8) 51. 2B Scr: S Walker B Michelmore 38 cb. A: M Holmes (8) 43. B: B Evans (17) 43. C: M Pronesti (23) 43 cb.

   WARRINGAH: Men: Stroke: A: J Toro (4) 69. B: P Bass (14) 70. C: D Gale (23) 64. D: T Piggott (28) 69. Scr: J Toro (4) 73. Stableford: R Peard (16) 39.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stroke: MM: A Scr: B Djura (1) 73. A: S West (9) 69. B Scr: M Griffin (19) 84. B: M Griffin (19) 65. C Scr: J Roberts (20) 92. C: L McCracken (28) 74. Women: S West (24) 74.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Black: A: C Ruddle (14) 42. B: S Paris (17) 41. C: D Purcell (23) 39. W Lam (22) 48. W Chew (36) . A Scr: S Hall (7) B Mackey (36) 37.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford 2B Multi: White: I Mackinlay (24) B Ganu (21) 91. Div 1: S Penman (13) 40. Div 2: B Ganu (21) 42. Div 3: L Hill (25) 41. Women: Stableford: L Bayliss (22) 31.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: J Goodwin (9) 40. B: A Martin (14) 39. C: R Canham (20) 41. A Scr: G Soames 31.

   WYONG: Women: Stableford: T Lonergan (8) 30 cb. Men: A: G Anderson (10) 39 cb. B: T Eden (17) 39 cb. C: B Kennedy (20) 42. A Scr: D McClelland (3) 32. 2B Agg: P Lear (21) J Cohen (14) 76.