ACT
GUNGAHLIN LAKES: Stableford A: D Easterby (11) 43 M Urquhart (10) 40 A Okines (11) 38 K Billington (8) 35. B: B Smit (17) 38 S Calvert (12) 38 S Sykes (18) 37 B Brown (13) 36. C: T Leng (22) 41 D Parker (29) 41 R Caldwell (25) 40 V Nguyen (21) 37. Women: L Edwards (19) 36 Y Rhind (24) 32.
NSW
MEN
ANTILL PARK: 2B agg: M Tisdell (31) M Skinner (17) 80. Indiv A: T Davis (12) 43. B: J Shearston (18) 41. C: M Tisdell (31) 42. W: A Dickey (12) 35.
ASQUITH: Team: P Greenland (20) W Cole (25) A Cockburn (13) G Pavey (13) 143. Indiv A: D Morgan (2) 42. B: D Wadwell (18) 43. C: P Simmons (30) 43. Scr: R Paillas 36.
AVONDALE: Team: S McInnis (6) I Dean (18) C Wittenberg Jnr (plus 3) S Coffey (scr) 89 cb. Indiv A: C Borkowski (13) 45. B: B Vohralik (14) 40. C: G Stone (26) 41. Scr: S Coffey 42.
BALGOWLAH: Team: D Watson (21) A Bayvel (34) T Lennon (17) P Ross (26) 102.
BANKSTOWN: 2B: D Lea (11) J Cassone (21) 49. Scr: G Boukas P Katholos 36. Indiv A: Z Mitrovski (7) 41. B: S McGufficke (17) 41. C: J Cassone (21) 41. Trophy: D Beaumont bt R Mifzczyk 3-2.
BARDWELL VALLEY: Stroke A: M Gilmour (11) 59. Scr: G Lee 63. B: J Kottaridis (13) 56. Scr: R Simpson 73. C: R Redden (25) 63. Scr: J Pehm 84. C'ship B: J Kottaridis bt G Hooker 2 up.
BARNWELL PARK: 4B: C Delaney (plus 1) D Byrne (15) 49 cb. Indiv: P Van Der Meer (13) 42.
BAYVIEW: Medley 2B: P Wood (8) M Wood (17) 49. Indiv A: P Wood (8) 41. B: N Longworth (17) 41. C: M McCann (24) 43. W Div 1: W Harrington (7) 36. Div 2: A Haynes (22) 36.
BERMAGUI: Irish Split-6: A Watson (20) B Watson (9) A Sherlock (16) L Whichello (29) 115.
BEXLEY: 2B: G Atkins (7) D Marriner (11) 50 cb. Indiv A: J Leaworthy (9) 39 cb. B: P Chiandotto (17) 43. C: P Morris (22) 42 cb. Scr: T Yates 35.
BLACKHEATH: Stroke: G Dowdell (9) 67.
BONDI: 2B: K Boden (21) A Schliemann (20) 46. Indiv: S Connelly (11) 40.
BONNIE DOON: Stableford A: S Dougan-Jones (3) 41. B: M Nabarro (20) 46. C: T Aubusson (21) 39. D: A Lowy (36) 50. Scr: G Bell 42. Hole-in-one: J Gillham at 15th.
BONVILLE: Stroke A: G Brauer (7) 70. B: G Lawrence (11) 72. C: S Ungar (25) 74.
BOTANY: Ambrose: N Harris S Thomas D Waddell C Spicer (10-5/8) 50-3/8.
BOWRAL: Stableford: W Keirnan (24) 37.
CABRAMATTA: Medal A: S Almeida (11) 65. Scr: P Stojanovski 71. B: P Chesher (12) 67. Scr: S Conrades 82. C1: P Blume (18) 71 cb. Scr: D Bithell 88. C2: G Lee (24) 69 cb. Scr: M Greentree 91. Jnr matchplay f: E Simon bt H Glenday 5-4.
CAMDEN LAKESIDE: Team: P McDonald (20) W Avery (11) D Lee (19) D Wilkes (17) 91. Scr: T Winders E Durban J Dickie P Wangsa 77. Indiv A: M Lacroix (7) 40. B: R Griffa (13) 40. C: D Ackers (22) 37. C'ship f A: B James bt S Shenahan 3-2. B: A Johnson bt P Noring 2 up. C: F Pobje bt L Russo 1 up. Snr: R Warby bt R Alexander at 20th.
CAMMERAY: Ambrose: V Lloyd J Hagen C Mahon M Montgomery (8-3/4) 47-1/4. Veteran c'ship qtr-f: D Allsop bt G Fish 6-4, M Hill bt I Galloway 4-3.
CAMPBELLTOWN: Stableford A: S Walda (9) 42. Scr: M Bonham 35. B: J Bates (17) 39. Scr: S Johnson 24. C: G Sutton (23) 42. Scr: M Gilmore 18.
CARNARVON: 2B: R McKellar (17) P Bracken (16) 12 up. Scr: J Lind S Moylan 2 up. Indiv A: J Kindred (8) 4 up. B: M Kemp (13) 7 up. C: S J Kim (23) 6 up.
CASTLECOVE: Stableford: K Heathcote (12) 44. C'ship A: D Gibson bt P Hardie 4-3. B: S Bullen bt J Owen 2-1. C: J Rumpler bt D Bailey wo.
CASTLE HILL: 2B: M Baird (18) P Idquival (2) 49. Indiv A: P Idquival (2) 40 cb. B: D Gerraghty (17) 40. C: C Crowe (27) 39. PM: T Poole (31) M Ellis (14) 47. Indiv A: M Thompson (1) 39 cb. B: C Noble (14) 41 cb. C: P Moore (26) 38. Scr: M Baird P Idquival 42.
CATALINA: Stableford A: L Garcia (2) 40. B: B Coney (16) 38. C: G Routledge (22) 36. D: M Griggs (28) 36.
CHATSWOOD: 2B multi: J Manevski (10) K Metzke (21) 83. Scr: S Wilson R Jones 58. Indiv A: J Manevski (10) 40. B: W Stevens (18) 39. C: D Jones (21) 41 cb.
CONCORD: 2B: J McKeon (24) P Kelly (21) 46. Scr: S D Fitzpatrick D Carroll 35. Indiv A: J Begnell (11) 40. B: D Althofer (21) 37. C: J McKeon (24) 41. Gold 2B: R Hollis (31) M Heffernan (31) 44. Indiv: N Heffernan (31) 34.
CROMER: 4B: C Stone (32) M Fox (16) 50 cb. Indiv A: M Robberds (10) 41 cb. B: A Denton (20) 42. C: C Wilson (24) 42. Scr: M Grenot 37.
CRONULLA: 4B: A Alonco (17) G Pratt (19) 49. Scr: T Webb R Wood 38.
CUMBERLAND: 2B: M Kim (33) C Baik (30) 51. Scr: T Hill T Mills 39. Indiv A: D Moule (9) 40. B: P Campton (16) 42. C: B Ratcliffe (20) 40 cb. Scr: T Mills 34. Hole-in-one: D Marshall at 16th.
DUNHEVED: Stroke: A: D Burn (8) 70. B: M Gill (12) 69. C: R Winsor (20) 70. D: G Williams (24) 73. Scr: J Fernley 73. Trophy: G Brown (19) 68.
EASTLAKE: 2B: B Giannopolous (16) A Javes (20) 48. Scr: C Hicks M Hicks 35 cb. Indiv A: D Crawford (9) 40. B: S Sondjaja (13) 43. C: S Pracy (21) 40. D: N Hutchinson (28) 35.
ELANORA: Stableford A: P Byrne (9) 36 cb. B: P Vanning (15) 43. C: S Toepfer (27) 36. Scr: P Gaynor 78.
EVERGLADES: 2B: M Walker (19) H Walker (35) 50. Indiv A: G Lind (8) 42. B: P Hicken (15) 43. C: D Terrill (23) 45.
FAIRFIELD: Stableford A: P Camilleri (9) 44. B: D Ball (14) 45. C: B Sechi (19) 37.
FORSTER: Stableford Div 1: P McElhinney (12) 39. Scr: R Biancardi 34. Div 2: S Bull (Riverside Oaks 25) 47. Scr: J Condon 20.
FOX HILLS: Team: W Fisk (22) M Matheson (14) N Vlismas (11) L Assange (16) 125 cb. Scr: G Stephens J Bingham N Booth R Martin 96. Indiv A: G Stephens (9) 41 cb. B: L Assange (16) 42. C: J Simaitis (36) 41. Jnr Div 1: J Jackson (12) 40. Div 2: D O'Donnell (27) 36.
GIBRALTAR: Bisque Par Div 1: K Nicholson (14) 7 up. Div 2: S O'Brien (28) 10 up. Scr: W Knapp (Moss Vale) 1 up.
GLENMORE: 2B: A Hewson (17) D Bale (13) 47 cb. Indiv Div 1: G Franshaw (12) 42. Scr: A Robb 34. Div 2: F Kuiters (23) 41. Scr: P Martin 21.
GORDON: 2B: M Torning (11) I Hammer (22) 45. Indiv A: B Allum (10) 38. B: J Gardiner (18) 42. C: I Hammer (22) 39. D: B Cooke (34) 33.
GOSFORD: Stableford A: B Thomas (11) 39. B: J Jackson (16) 43. C: D Dyer (24) 40 cb. Scr: R Whyte 31.
HARRINGTON WATERS: 2B agg: P Sadler (21) B Tyas (24) 68 cb. Indiv: E Hammond (29) 35.
HAWKS NEST: Stableford A: R Simmer (12) 38. B: G Bramley (21) 39. C: M Reilly (34) 45.
HIGHLANDS: Ambrose: M Vigneron T Economos B Economos R McKell (8-3/4) 53-1/4.
HORIZONS: Stableford: A McLaren (28) 46.
HURSTVILLE: Stableford A: M McGrath (14) 43. B: K Tass (17) 42. C: K Tildsley (36) 40.
KAREELA: 2B: B Wing (17) A O'Connor (8) 48 cb. Indiv A: A Foden (6) 40. B: I Baianov (17) 41. C: R Bullivant (20) 42 cb. Scr: G Reid 33.
KILLARA: Stroke A: I Curl (12) 69. B: A Lammi (15) 68. C: N Biven (22) 68. Scr: J Wooster 74. Cup Left-Handers/Middle Markers: O Harvey (19) 62. Long Markers: J Graham (28) 67.
KOGARAH: Stableford A: P Boyle (12) 41. B: J McBarron (13) 44. C: M Mourad (23) 38. Scr: D Gallagher 37.
LANE COVE: 2BWB: A Rochford (18) A Moran (14) 29. Indiv: W Heim (19) 39.
LEONAY: 2B agg: A Brennen (8) O Brennen (17) 75. Indiv A: J Borg (9) 37. B: O Brennen (17) 38. C1: K Homan (22) 40. C2: K Ivory (Fox Hills 26) 42.
LEURA: 2B: S Taylor (30) J Bednarski (32) 50. Indiv: J Bednarski (32) 44. Scr: P Eastment 25.
LIVERPOOL: 2B: V Furace (30) N Mincarelli (22) 13 up. Scr: N Loury B Walker 3 up. Indiv A: L Srour (12) 3 up cb. B: S Punj (19) 8 up. C: T Fitzgerald (20) 7 up.
LONG REEF: Par A: B Mairs (12) 3 up. B: T Roache (17) 5 up. C: M reynolds (25) 2 up. Scr: A Beesley 1 down.
LYNWOOD: 4B: M Boyd (23) P Duroux (18) 57. Scr: R Quinlan A Macklinshaw 67. W: B Williamson (15) N Visione (37) 3 up.
MACARTHUR GRANGE: 2BWB: H Cardoso (plus 1) J Periera (8) 32. Indiv A: R Timms (10) 40. B: L Maturana (15) 39. C: M Shepherd (30) 44.
MACQUARIE LINKS: Par A: D Vranic (11) 5 up. B: M Hagemrad (19) 4 up. C: B Rooke (20) 5 up. W: H Hindmarch (30) sq.
MAGENTA SHORES: Medley 2B: R Greville (2) E Stone (18) 8 up cb. Indiv A: S Thomlinson (10) 3 up. B: R Hicks (13) 2 up cb. C: B Harrison (21) 3 up. W A: M Axtens (22) 1 up. B: P Stephenson (27) 1 down.
MANLY: 2B: A Catteau (21) D Collett (20) 51. Indiv: G Lord (11) 42 cb. Cup: K Munro (7) 34 cb.
MARRICKVILLE: Medal A: S Mahe (7) 55. Scr: T Shaw 61. B: G Hayes (12) 57 cb. Scr: W Krilly 69 cb. C: I Alcorn (18) 56. Scr: I Alcorn 74.
MASSEY PARK: 2B agg: R Desgrand (28) J P Deruddere (21) 79. Indiv A: A Craig (12) 40. B: W McPherson (14) 39. C: K Cameron (22) 42.
MONA VALE: Par A: G Lange (12) 6 up. B: R Douglass (17) 5 up. C: K Goodey (28) 8 up. Scr: A Batty sq.
MONASH: Monash Masters (Vardon): K Yuan (The Australian) 141 bt C Davis (Monash) 141 in play-off, S Vail (Ryde-Parramatta) 143 D Brandt-Richards (Mona Vale) 143. Hcp: J Wheatley (Fox Hills 4) 141. Hole-in-one: M McFadden at 17th.
MOORE PARK: 2B: T Madden (17) G Byrne (17) 49. Scr: D Shepherd C Bowe 39. Indiv: T Boulton (18) 43. Cock-o-walk: N Della Bosca bt K Pattenden 5-3.
MORISSET: Ambrose: C Potts B Roberts (7) 60.
MOSS VALE: 2B agg: B Townsend (20) W Poland (20) 79 cb. Indiv A: T Reeves (4) 38 cb. B: E Deleeuw (13) 41. C: D Pemberton (32) 42 cb.
MT BROUGHTON: Stableford: A Sweeney (5) 40. Foursome: D Hills C Malouf 156. Hcp: C Walker D walker (22) 149.
MUIRFIELD: Medal A: J Vidler (2) 64. Scr: J Vidler 66. B: A Crews (14) 60. Scr: A Crews 74. C: C Reay (20) 61. Scr: C Reay 81. Cadet Medal: L Armstrong (30) 71.
MUREE: Stableford A: J Payne (12) 39. B: R Harding (15) 37 cb. C: P Waters (23) 41.
NEW BRIGHTON: 2B: J Broadstock (24) G McLean (11) 52. Indiv A: P Taff (6) 42. B: M Churchland (13) 42 cb. C: M Walker (24) 43.
NSW: Stableford A: S Treisman (4) 39. B: R Shortland (19) 39. Scr: P Barnes 35. White: W Smith (25) 41. Gold: R Cato (36) 27.
NORTH RYDE: Stroke A: G Woodley (4) 64. B: O Fisher (15) 67. C: L Davis (29) 66. Trophy: T Kim (17) 63.
NORTH TURRAMURRA: Mxd Stableford: W Trantum (7) 40.
NORTHBRIDGE: Medley 2B: T Wilson (7) B Benson (2) 48. Indiv A: L Walker (9) 38. B: B Skelton (18) 38. C: J Piggott (23) 38. Scr: B Benson 42. Trophy: B Benson (2) 44.
OATLANDS: Stroke A: M Seamons (3) 65. B: C Fink (Monash 17) 67. C: G Hinchcliffe (21) 67. D: N Luiz (27) 69. Scr: D Yu 68. Medal: M Seamons.
ORCHARD HILLS: 2B: B J Miller (6) M McCormick (13) 48. Indiv: J Ornelas (22) 39.
PALM BEACH: 2B multi: T Devault (10) M Upton (5) 69. Indiv: S Wannell (20) 40. Scr: S Rigney 33.
PARRAMATTA: Team: F Serg (16) D Oliver (20) A Vidler (16) J Grayling (13) 118. Indiv A: D Travers (8) 36 cb. B: J Grayling (13) 37 cb. C: A Park (21) 36. Matchplay semi-f: J Pienmunne bt J Kennedy 1 up, J Pienmunne bt J Cavalleri 1 up.
PENNANT HILLS: Stroke A: S Norris (12) 68. B: J Taylor (13) 67 cb. C: K Dawson (20) 72 cb. Scr: D Jordan 74. Stableford: M Canty (25) 37 cb. Cup: P Sprowles (11) 139.
PENRITH: Medal A: G Sales (8) 70. Scr: D Acret 72. B: G Rooney (19) 67. Scr: A Corbett 84. C: J Watkins (28) 73. Scr: D Caple 94. Feb A: C Fox (12) 72. B: R Cloey (15) 72. Scr: S Barton 81. Jnr Trophy: W Arnold (2) 76.
PYMBLE: Stroke A: M Breytenbech (8) 68. B: G Winchester (15) 67. C: P Dwyer (21) 69. Scr: B Cross 71. 50-59yrs: G Winchester (15) 61. 60-69yrs: J Rasaiah (10) 55 cb. 70yrs+: R Chue (7) 44. Trophy: B Nighjoy-Wong (21) 74. Veteran Cup: W Edwards (36) 42.
RAE: 2B: K Payne (21) G Doohan (17) 48. Indiv A: R Whitehouse (11) 44. B: G Doohan (17) 42 cb. C: L Grice (19) 36 cb.
RANDWICK: 2B: J Law (22) F Morrisey (13) 49 cb. Indiv A: L Toms (11) 44. B: S Brinkley (16) 45. C: J Law (22) 43. Scr: S Campbell 33.
RICHMOND: Medley Irish Team: I Waters (5) G Brogden (9) P Ashpole (10) A Simpson (8) 88 cb. Indiv A: A Baker (8) 37 cb. B: G Font (15) 39 cb. C: N Davidson (23) 41.
ROSEVILLE: Ambrose: D Freeman D Leahy (9-3/4) 58-1/4.
ROSNAY: 4B agg: D Aaron (15) B Pace (11) 82. Mxd: S Schwarz (24) R Schwarz (15) 69. Scr: R Kumar K Dodd 72. Indiv Div 1: D Aaron (15) 47. Div 2: B Nuon (27) 40. W: V Lam (16) 34.
ROYAL SYDNEY: Stableford A: M Doughty (5) 39. B: I James (19) 43. C: S Cotton (21) 47. Scr: M Doughty 34.
RUM CORPS: Ambrose: J Paz P Mitchell C Sharpe K Lewis (7-7/8) 47-1/8.
RYDE-PARRAMATTA: 2B: G Hewitt (30) G Hanrchan (21) 51. MV: T Norey (29) C Smith (Beverley Pk 18) 52. Indiv A: C Harb (12) 39. B: B Bae (16) 42. C: R Chuck (22) 40. D: T Norey (29) 44. Scr: R Easterbrook 70.
SEFTON: 2B: J McGuigan (20) L Hagipantlis (11) 44. Indiv A: C Howarth (12) 40. B: J McGuigan (20) 37.
SHELLY BEACH: Team: E Byrne (23) K Capeski (Lynwood 8) J Capeski (21) 89. Medley: E Brown (26) J Thompson (33) M Shoveller (32) K Patterson (20) 88. Indiv A: K Capeski (8) 40. B: F McIntyre (16) 42. C: L Burke (30) 39. W: R Tweed (25) 40.
SHOALHAVEN HEADS: Medley Stableford A: R Everest (6) 36. B: G Miles (18) 38. C: J Irwin (26) 42.
SPRINGWOOD: 2B: B Flatford (19) A Richmond (23) 48. Indiv A: T Egan (4) 40. B: M Sherwood (15) 38. C: A Richmond (23) 37. Scr: T Egan 36.
ST MICHAEL'S: 2B: J O'Connor (23) S Reidy (14) 50. Scr: G Shneier D Shneier 40. Indiv A: G Basford (12) 43. B: R Walker (16) 42 cb. C: D Patton (27) 42 cb. Scr: G Schneier 40. 2B Gold: G Hooper (27) J Piggott (22) 39 cb. Indiv: B Higgins (31) 32 cb.
STONEBRIDGE: Stableford A: R Logue (6) 39. B: P Conroy (15) 41. C: J Olsen (23) 39.
STONECUTTERS RIDGE: 4B: D Mirkovic (6) S Brown (25) 52. Scr: G Kaba R Sukling 39 cb. Indiv A: D Mirkovic (6) 39 cb. B: L Harvey (16) 40. C: S Brown (25) 39. Cup: C Balcombe bt P Martin 1 up.
STRATHFIELD: Irish Team: J Collins (15) J Winder (12) M Story (12) J Whiting (21) 90. Indiv: I Choi (19) 47. Scr: C Scott 33 cb.
TALLWOODS: Stableford A: W Sonter (9) 40. B: P Hanna (16) 38. C: B Goodwin (22) 35.
TERREY HILLS: 2B agg Cup: F Johnson (29) P Turk (18) 73. Indiv A: C Yim (11) 39. B: P Turk (18) 42. C: N Yip (25) 39.
TERRIGAL: Medley 2B agg: R Fuller (32) J Taylor (36) 68. Indiv: R Wells (25) 39. W: J Taylor (36) 39.
THE AUSTRALIAN: Stroke A: C Du Chesne (9) 71. B: D Cameron (14) 71. C: J Maconachi (22) 68. Scr: T Williams 70.
THE COAST: Irish Team: S Beecroft (22) T Macpherson (18) W Hogan (19) T Bishop (19) 96. Indiv: C Perry (18) 46. Scr: R Macey 32. Jnr: C Garlick (10) 40. Hole-in-one: M Boston at 4th.
TOUKLEY: 4B: C Wayland (9) B Barons (16) 49 cb. Scr: D Hughes T Jaye 39. Indiv A: T Jaye (7) 44. B: B Barons (16) 41. C: R Moore (19) 43.
TUNCURRY: Stableford A: T Kennings (4) 38. Scr: R Angus 32 cb. B: T Summers (21) 35. Scr: B Simington 19.
TWIN CREEKS: 2B agg: G Thomas (7) R Pearce (8) 78. Indiv: P Anderson (23) 40 cb. Scr: A Lauder 37.
WAKEHURST: 2B: A Sutton (plus 1) G Harkness (17) 49. Indiv A: A Cooper (12) 41. Scr: A Sutton 40. B: S Joyce (17) 41. Scr: A Turton 26. C: Y Im (25) 41. Scr: B Smith 22.
WALLACIA: 2B: L Murphy (36) R Murphy (23) 52. Scr: J Batman B Bobbin 38 cb. Indiv A: B Bobbin (12) 42. B: C Stewart (17) 44. C: T Borg (19) 39 cb.
WARRINGAH: 2B: M Cuzzilla (14) E Brown (18) 49. Indiv A: C Macmillan (6) 39. B1: E Brown (18) 42. B2: R Wallace (23) 39. C: T Ellis (28) 42. Scr: S Springall 33.
WINDSOR: 4B: M Fitzpatrick (11) C Daley (20) 50. Scr: C Knobbs C Brown 40. Indiv A: T McGarrity (11) 40. B: P Freeman (16) 40. C: C Ruddle (24) 41. PM A: A Wright (Ayr 12) 40 cb. B: S Paris (15) 37 cb. C: G Bonner (27) 42.
WOOLLAHRA: Stableford Div 1: K Nathan (10) 4 up cb. Div 2: B Webb (21) 10 up. Div 3: D Grant (24) 5 up. Medal C: C Horne (27) 65.
WOOLOOWARE: Stroke A: A Carter (5) 64. B: G O'Grady (13) 63. C: A Barron (24) 64. Scr: A Carter 69.
WYONG: 2B: G Todd (20) D Hayes (16) 46 cb. Indiv A: J Smith (9) 40 cb. B: R Moll (15) 45. C: G Findlay (27) 41. Scr: E Forsyth 36.
NSW
WOMEN
AVALON: Stableford: P Burnett (34) 35.
BARNWELL PARK: 4B: D Crittenden (24) M Young (25) 42.
BEXLEY: Stableford: V Tasker (Kareela 18) 36.
BLACKHEATH: Stroke: L Stevenson (9) 72.
BONVILLE: Stroke: P Palin (14) 73.
BOWRAL: Stableford: F Frith (28) 35.
CAMDEN: Stableford Div 1: S Marsh (13) 35. Scr: K Hunt 27. Div 2: L Cribb (22) 33. Scr: L Cribb 14. Div 3: M Wackett (30) 36. Scr: M Wackett 10. Trophy: P Scutts (17) 67.
CAMDEN LAKESIDE: Stroke: S Murray (22) 72. Stableford: T Wood (5) 34.
CASTLECOVE: Stableford: T Kirkham (28) 36.
CROMER: Stableford: A Brimmer (14) 32 cb.
HORIZONS: Stableford: V Davies (19) 36.
HURSTVILLE: Stableford: M Mills (34) 40.
KOGARAH: Stableford: S Greaves (29) 34.
LONG REEF: Par: E Coldham (25) 2 down.
MASSEY PARK: Ambrose: M Peterson B Ashton (14) 66.
MOORE PARK: Stableford: L Child (13) 32. Chick-o-walk: C Huynh bt C Scanlan 6-5.
MOSS VALE: Stableford: E Boulton (22) 35.
MUREE: Stableford: W Musson (29) 34.
NSW: Stableford: S Goldschmidt (31) 34.
NORTHBRIDGE: Stableford: D Nock (15) 39.
PALM BEACH: Stableford: E Moore (25) 31.
ROYAL SYDNEY: Stableford: C Crouch (21) 34 cb. 4B Centenary: R Mackay (26) E Sydney-Jones (22) 43 cb.
SPRINGWOOD: Stableford: C Cullinane (26) 30.
TALLWOODS: Stableford Div 1: D New (22) 36. Div 2: L Turner (24) 28. Div 3: S Graham (31) 26.
THE COAST: Stroke Div 1: U Dold (24) 73 cb. Div 2: L D'Ambrosio (29) 74. Medal Div 1: M Schumann (17) 73. Div 2: U Dold (24) 73. Div 3: K O'Connor (36) 85.
TOUKLEY: Stableford: C Vidler (24) 36.
TWIN CREEKS: Stroke: K McDonald (40) 75. Scr: L Kim 96.
WAKEHURST: Stableford: L Shapiera (10) 37.
WALLACIA: Medal Div 1: T Saifoloi (12) 74. Scr: M Edwards 84. Div 2: N Bemrose (29) 75. Scr: L Swain 98. Veteran: N Bemrose.