ALEXANDRA: Mxd: Stroke: Ambrose: M Richards (4) W Haggis (7) 61.25.
ANGLESEA: Stableford: A: P Richardson (12) 44. B: J Reale (16) 43. C: B McClelland (26) 50. Women: S Britnell (18) 42.
BACCHUS MARSH: Stableford: C Mccann (8) 40. R Iredally (13) 39. S Honey (21) 40. Women: C Young (21) 35.
BACCHUS MARSH WEST: Stableford: A: N Prasad (13) 44. B: B Cowan (26) 40.
BAIRNSDALE: Stableford: B: G Bedford (16) 41. C: C Jeffris (19) 40. G Gibson (12) 38. Women: L Coleman (18) 36 cb.
BARHAM: Stableford: Div 1: S Wall (11) 69. Div 2: I Douthat (13) 70. Div 3: C Bailey (23) 69.
BAY VIEWS: Stableford: M Ryan (9) 43 cb. Captain's Trophy: B King 78 cb. Women: J Di Fede (32) 40 cb. Trophy: J Di Fede (Vice Presidents) 74.
BELVOIR PARK: Par: A: C White (9) 5 up. B: C Kaye (19) 6 up. C: P Gamble (24) 5 up. Women: T Barnes (27) 4 up.
BEMBRIDGE: Mxd: Stroke: 9-hole: A: S Curtiss (5) 30. B: M West (11) 30.
BENDIGO: Stroke: A: D Buttolph (12) 68 cb. B: P Greene (13) 67. C: J Dennett (31) 69.
BERWICK MONTUNA: Stableford: A: T Reid (16) 43. B: J Young (24) 46. Women: J Percival (20) 35.
BLACK BULL: Stableford: A Tesortero (25) 40.
BOX HILL: Mxd: Stroke: Ambrose: C Alexander (36) D Pritchard (10) 58.5.
BRIGHTON: Stableford: A: R Montgomery (15) 42 cb. B: C Joell (22) 41. C: M Anderson (25) 40 cb.
BROADFORD: Men: Stableford: R Haddin (21) 42. A: P Cullim (9) 41. B: R Gale (13) 39. Women: M Milne (25) 42.
BUNINYONG: Men: Stableford: A: D Boucher (7) 42. B: J Aggett (13) 40. C: I Mitchell (19) 41. Women: F Feltham (15) 39. H McSparron (17) 36. N Prato (6) 36.
CARDINIA BEACONHILLS: Stableford: A: B Meneilly (5) 42. B: P Ricardo (12) 42 cb. C: J Hirjee (16) 43.
CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Stableford: A Cairns (12) 43.
CASTERTON: Stableford: A Waters (30) 48.
CASTLEMAINE: Medley: Stroke: Ambrose: R Ebery (12) N Ebery R Barker J Barker 54.
CENTENARY PARK: Stroke: Ambrose: J Pilkington R Foenander R Minett M Zielonka (8.875) 53.125.
CERBERUS: Stroke: A: N Sigge (9) 66. B: P McCoy (19) 69. C: H Williams (25) 68. D: J Thompson (42) 69.
CHALAMBAR ARARAT: Stableford: A: A Williamson (10) 39. B: N Clark (17) 40. C: A Evans (33) 44. Women: M Brehaut (21) 33.
CHURCHILL WAVERLEY: Stableford: Rowville: F Paguio (16) 41. A Przybylski (11) 39. Stroke: Endeavour Hills: A: C Mercuri (12) 71. B: S Stockham (18) 70 cb. C: D Massuger (29) 66.
CLIFTON SPRINGS: Stableford: A: F Brown (6) 39. B: N Stone (12) 45. C: D Storer (20) 43. D: P Kilburn (30) 41. Women: A: E Pat (27) 36. B: L Coldwell (28) 32.
COBDEN: Stableford: A: D Jopling (30) 42.
COBRAM BAROOGA: Stableford: A: B Lord (8) 39. B: W Power (10) 45. C: P Whiting (15) 43. D: K Hindson (26) 39 cb. Women: J Curran (14) 37.
COHUNA: Stableford: B Dye (11) 39. K Doerner (13) 27 cb.
COLAC: Stableford: A: P MacDonald (13) 44. B: T Buchanan (16) 42. C: B Fielder (34) 42. Women: M Shelton (28) 36.
COMMERCIAL ALBURY: Stableford: A: P Crawford (13) 43. B: G Dyball (31) 46.
COMMONWEALTH: Women: Stableford: A Alston (10) 35 cb. Men: A: M Gullquist (10) 39 cb. B: J Hamilton (14) 39 cb. C: R McPherson (19) 40.
COROWA: Women: Stableford: 4B: M Monks (43) R Taylor (34) 41 cb. Men: I Montgomery (9) 46 cb. L Bedford (12) 46 cb.
CRAIGIEBURN WILLMOTT: Stableford: A: L Sleep (11) 44. B: S Bishop (21) 45. C: A Mifsud (23) 39.
CRANBOURNE: Par: A: T Ryan (0) 6 up. B: K Andrew (17) 6 up. C: G Cook (21) 6 up.
CREEKSIDE: Mxd: Stroke: Ambrose: A Sutton P Bennett G Johnson T Cripps 51.75.
CURLEWIS: Par: A: S Broom (6) 7 up. B: Z Witcombe (12) 7 up. C: S Grigg (20) 4 up. Women: A West (26) 8 up.
EASTERN: Stableford: North: M Costigan (19) 44. East: A: M Meade (16) 43. B: D Barr (23) 46. South: A: J Keem (5) 44. B: M Leong (26) 40.
EASTERN SWARD: Stableford: A: M Kearney (14) 41. B: C Brack (20) 43. C: D Straughair (26) 40. D: A Gould (34) 39.
EASTWOOD: Stroke: Cup: B Wildes 70. Women: J Versteegen 80. Men: A: A Kleverkamp (9) 66. B: N Stone (20) 65. C: C Leirsch (28) 64. Women: J Versteegen (6) 74.
EILDON: Mxd: Stroke: A/Medal: N Munro (13) 60. B: C Carnegie (24) 64.
FINLEY: Stroke: A: P Pinnuck (10) 66. B: D Smith (19) 65. Medal A Scr: P Pinnuck 76. A: D Smith (19) 65. Cock o' Walk: D Smith (19) 65. Women: G Henderson (20) 73 cb. Medal A Scr: H Wastle 88. A: G Henderson (20) 73 cb.
FLINDERS: Stableford: A: J Butler (10) 38 cb. B: L Martin (20) 40. C: J Ries (21) 41. Women A: K Fletcher (12) 34. B: N Haliday (26) 33. C: F Reed (31) 36.
FOREST HILLS: Stroke: Ambrose: P Frost W Radkenko B Grikis E Castello (10.125) 48.875.
GARDINERS RUN: Mxd: Par: A: K Lang (7) 1 up. B: M Stewart (10) 6 up cb. C: J Hutt (22) 3 up.
GARFIELD: Stableford: A: R Perry (11) 44. B: M Jusic (19) 44. C: C Williams (25) 42. Women: O Pearson (37) 36.
GISBORNE: Stableford: A: S Huisman (10) 42. B: K Fox (13) 41 cb. C: R Daly (19) 41 cb. Trophy: S Huisman (10) 42. Women: A: J O'Connor (11) 43. B: M Barker (21) 40. C: L Lanham (31) 34 cb. Trophy: J O'Connor (11) 43.
GLEN WAVERLEY: Stableford: A: D Gribbin (18) 40 cb. B: D Nairn (24) 39.
GOONAWARRA: Stableford: A: M Stewart (6) 39. B: N Grant (13) 42. C: A Moulder (14) 43. D: M Peters (24) 42. Women: C Heald (9) 41.
GREEN ACRES: Medley: Stableford: A: R Lewis (6) 42. B: I Davies (18) 42. C: A Mihalos (20) 41 cb.
GROWLING FROG: Stableford: A: J Baines (3) 40. B: P Ulanio (17) 44. C: J Mercuri (36) 44. Women: P Davey (17) 35.
HEATHCOTE: Women: Stableford: M Sims (34) 35 cb.
HEIDELBERG: Men: Stableford: A: T Daly (11) 40. B: M George (17) 42. C: D Hardison (20) 43.
HEYFIELD: Stableford: J Ryan (17) 39.
HEYWOOD: Stableford A: M Dalton (13) 40. B: A Cocks (35) 42. Women: S Rigg (27) 42.
HIDDEN VALLEY: Stroke: A: J Hozjan (4) 71. B: G Minerney (12) 69. C: R Gallasch (23) 70.
HILLTOP TATURA: Stableford: B: R Barca (27) 42. A: J Keller (7) 41.
HORSHAM: Stableford: A: B Knight (5) 41. B: W Caddy (16) 39 cb. C: M Coffey (23) 44. Women: K Knight (45) 42.
HOWLONG: Women: Stableford: F Barnes (14) 43. Men: A: Q Cooke (7) 46. B: S Ridley (19) 41. C: K Kerlin (22) 39.
HUNTINGDALE: Stableford: A: G Smith (4) 40. B: W Milnes-James (10) 39. C: J Hendra (28) 44 cb. Women: R Nakayama (16) 39.
IVANHOE: Women: Stableford: A McIlroy (23) 42. Men: A: W George (9) 41. B: M Brett (25) 46.
JUBILEE WANGARATTA: Stroke: A/Medal: P Geldens (13) 66. B: I Mills (18) 69. C: J Johnstone (21) 69. Women: D Murphy (9) 72.
KEW: Medley: Stableford: A: A Whittaker (10) 42. B: G Watson (16) 43. C: A Ahern (24) 42.
KEYSBOROUGH: Par: A: R Harvie (3) 8 up. B: A Yusuf (13) 7 up. C: G Nowicki (31) 6 up. Women: D Smith (6) 2 up.
KILMORE: Stableford: A: D Mitchell (12) 43. B: K Tickle (19) 40. Women: B Gunn (21) 38.
KINGSTON HEATH: Stableford: A: C Lloyd (8) 39. B: R Richards (19) 42.
KOORINGAL: Stableford: A: E Quiaonza (6) 4 cb. B: B Dudziak (10) 7. C: M Fletcher (14) 7. D: T Lococo (30) 6. Women: K Arnold (27) 0.
KORUMBURRA: Women: Stableford: S Webster (32) 37. Stableford White: A: B Hessles (12) 41. B: N Besley (20) 46.
KYABRAM PARKLAND: Stableford: 2B: M Baker (14) G Gordon (17) 46. Women: F Glover (15) M Elliott (17) 44.
KYABRAM VALLEY VIEW: Stableford: A: J McHale (11) 40. B: G Squires (23) 37. Women: R Dickens (21) 33.
KYNETON: Stableford: A: M Sciberras (10) 39. B: B Gibson (20) 44. Snr 54-hole C'ship: E Hoctor (22) 111.
LAKES ENTRANCE: Stableford B: T Faithful (15) 40. A: D Murrell (14) 39. C: S Milligan (24) 37.
LAKESIDE at Albert Park: Stableford: Trophy: A: M Hefford (10) 41. B: B Vyner (19) 41. C: D Baldwin (21) 43. Women: C Muller (17) 36.
LANCEFIELD: Stableford A: B Brennan (11) 36. B: R Phillipe (13) 40. C: D Linehan (21) 41. D: S Carter (29) 41.
LANG LANG: Stableford: A: C Walker (6) 40. B: I Stewart (19) 39. C: S Wedlock (22) 42.
LATROBE: Medley: Stableford A: R Lyon (12) 44. B: T Brazzale (15) 41. C: T Vas (21) 42.
LEONGATHA: Women: Stableford: A: M Willder (23) 38. B: M Leaver (28) 34. Men: A: R Williams (6) 35. B: P Barry (17) 39. C: B Christison (18) 41. D: B Roylance (26) 42.
LONSDALE: Mxd: Stableford: A: J Anderson (4) 43. B: J Brown (21) 43. C: P Lewry (29) 41.
MAFFRA: Stroke: 4B: A: S Patten (28) 60. J Watts (16) 60.
MANSFIELD: Women: Stableford: G Wells (14) 36. Men: Stableford White: Div 1: G Johnson (17) 45.
MARYBOROUGH: Men: Stableford: A: R Daniell (7) 37. B: A Long (12) 38 cb. C: D Potter (20) 38. Women: R Morris (23) 36 cb.
MEDWAY: Men: Stableford: Trophy: A: C Parsons (12) 47. B: W Benstead (14) 43. C: R Murdoch (22) 42. Women: A: J Medwin (17) 33.
MEENIYAN: Stableford: 4B Agg: L Hemphill (24) G Cope (36) 74.
MELBOURNE AIRPORT: Men: Stableford: A: V Papp (10) 38 cb. B: G Nolan (21) 40 cb. C: S Cummings (23) 42 cb.
METROPOLITAN: Men: Stableford: A: C Smith (3) 42. B: R Royle (14) 38 cb. C: J Bryant (21) 38 cb. Women: E Coyle (23) 39.
MILDURA: Men: Stableford: A: C Jukes (13) 38. B: P Dooley (23) 37.
MIRBOO NORTH: Par: A: J Woodall (8) 2 up. B: J Hughes (18) 4 up. C: K Clerks (24) 7 up.
MOONAH LINKS: Men: Stableford Open: White: A: S Rowe (8) 43. B: T Bruce (21) 40. Women: Stableford: T Nedelko (19) 42. Mxd: Legends: B Austin (30) 42.
MOOROOPNA: Women: Stableford: Trophy: R Glidden (24) 38 cb. Men: Stableford White: A: J Vlaming (8) 42. B: M Newman (15) 43. C: B Hogan (21) 49.
MORNINGTON: Stableford: A: G Stait (12) 39. B: D Posthuma (13) 41. C: J Miller (22) 40.
MORTLAKE: Stableford: H Weatherly (5) 36.
MT DERRIMUT: Mxd: Stableford: A: S Kitchen (9) 41. B: S La (17) 42. C: W Maciejczyk (20) 41.
MT MACEDON: Stroke: A: J Hynes (3) 61. B: I Golden (17) 64. C: H Malakunas (24) 64.
MYRTLEFORD: Par: A: P Evans (12) 5 up. B: K O'Shaughnessy (15) 3 up.
NEANGAR PARK: Stableford: A: J Williams (2) 40. B: N Bennallack (13) 45. C: I Kirkby (18) 43.
NORTHERN: Mxd: Stroke: A: A Tickner (9) 63. B: M Ednie (18) 64. C: P Champion (22) 66.
NUMURKAH: Men: Stableford Hcp: White: M Campbell (4) 42 cb. Women: Stableford: S Trimble (35) 39.
OAKLEIGH: Stableford: 4B: R Jamieson (16) R Leoncio (19) 49. Women: Stroke: Canadian Foursome: T Gardner W Hastie (21) 52.
OLINDA: Mxd: Stroke: Ambrose: M Wiltshire (11) K Preston (35) 59.75.
ORBOST: Mxd: Stableford: G Stevens (3) 39.
PAKENHAM: Mxd: Stableford White: A: P Barling (12) 45 cb. B: S Wilkinson (14) 45. C: J Piggott (25) 43.
PARKLANDS: Par: A Walter (32) 6 up.
PATTERSON RIVER: Women: Stableford: G Bolton (25) 36 cb. Men: A: D Backstreom (-1) 39 cb. B: P Housiaux (16) 41. C: M Thompson (24) 40. Hole in one: C Macwhirter
PENINSULA KINGSWOOD: Men: Stableford: Peninsula South: A: P Liakopoulos (14) 42. B: I Fleming (22) 40. C: D Carruthers (26) 40. Women: C Rule (29) 40. Peninsula North: C Paterson (28) 35. Men: A: J Sullivan (9) 40. B: F Sruk (22) 36. C: B Craib (27) 33.
PHILLIP ISLAND: Women: Stableford: D Andrews (17) 43. A: J Valente (2) 38. B: N Firth (18) 40. C: L Amato (28) 40 cb.
PORTARLINGTON: Stableford A: G Braybrook (11) 44. B: S Mascoll (13) 43. C: T Paynting (18) 44. D: P Begnone (23) 42 cb. Women: Stableford: H Spry (34) 39.
PORTLAND: Stableford: A: R Taylor (9) 43. B: J Klar (15) 43. C: C Howlett (25) 41 cb. Women: M Hayden (18) 35 cb.
PORTSEA: Stableford: A: C Robbins (0) 39. B: A Trescowthick (10) 41. C: W Cooper (24) 44. Women: K Hastie (13) 39. Men: Stableford Gold: D Matthews (27) 33 cb. Women: Stroke: 4B KO f: A George (22) L Proud (44) bt V Colliver (14) C Bartlett (23) 2up. Men: P Kerin (11) P Thomas (14) bt E James (10) J Swift (15) 1up.
QUEENSCLIFF: Stableford A: P Kleindienst (12) 39. Scr: M McSween 39. B: T Saunders (22) 43. Scr: P Jacobs 41. C: A Jensen (23) 39. Scr: R Scanlon 38.
RAAF WILLIAMS: Mxd: Stroke: Ambrose: J Radal D Farrugia (8.75) 59.25.
RACV CAPE SCHANCK: Mxd: Stableford: A: E Zissis (9) 42 cb. B: J Marshall (20) 46. Hole in one: J King at 16th.
RACV HEALESVILLE: Mxd: Par: R De Sauty (29) 5 up.
RANFURLIE: Stableford A: S Giuffre (6) 43. B: W Johnson (12) 46. C: C Wlson (17) 43.
RICH RIVER: Women: Par: West: K Fitzgerald (13) 4 up. Men: Par White: A: P Durrant (8) 5 up. B: N Slater (17) 6 up cb. C: P Webber (20) 6 up.
RINGWOOD: Stableford: A: K Jenkins (8) 43 cb. B: J Dupe (18) 43. C: G Ovens (22) 43. Women: J Sheehan (23) 44.
RIVERSDALE: Stableford: A: A Clifford (11) 44. B: R Masters (16) 43 cb. C: J Law (28) 43.
ROSANNA: Mxd: Stableford: A: L Thomas (9) 39. B: P Warmington (15) 40. C: B Cracknell (22) 39.
ROSEBUD COUNTRY: Stableford: East: A: W Pascoe (4) 40 cb. B: P Petherick (20) 43. C: G DiPietro (25) 40. West: M Thomas (11) 39. Women: A: M Spackman (20) 38. B: J Hodges (20) 35.
ROSSDALE: Men: Stableford: A: T Stillman (6) 39 cb. B: P Rowney (15) 40. C: A Sullivan (23) 42. Women: J Azzopardi (17) 39.
ROYAL MELBOURNE: Medley: Stableford Gentsome: Composite: White: J Thomson (7) P Galwey (12) C Kelaher (17) J Nankivell (13) 101.
SAFETY BEACH: Women: Par: J O'Sullivan (38) 2 up. Mxd: Stableford: 9-hole: K Pridgett (28) 18 cb. Men A: R Law (7) 5 up. B: G Reynolds (19) 5 up. C: S Ziegerink (33) 9 up.
SALE: Stableford: A: C Sharp (14) 44. B: J Howson (16) 41. Women: M White (24) 37.
SANDHURST: Stableford: Champions: A: M Nievaart (11) 42. B: P Yu (13) 44. C: P Wanless (21) 43.
SETTLERS RUN: Stableford Gold: A: S Bo'sher (5) 39. B: J Manning (19) 38. C: S Skull (21) 40. Women: Green: K Patterson (38) 41.
SHEPPARTON: Women: Par: A: J Harrington (22) 5 up. Men: A: J Kop (10) 5 up. B: B Moylan (15) 6 up cb. C: N Lott (25) 6 up cb.
SOUTH PINES: Stroke: A Scr: K Tormey (10) 70 cb. Div 1: C Flannagan (26) 70 cb. D Edwards (12) 38.
SOUTHERN: Stableford: A: J Douglas (12) 42. B: E Albert (14) 42. C: D Mercer (18) 44 cb.
SPRING PARK: Stableford: 4B: E Caulfield (21) A Henriques (16) 48.
SPRING VALLEY: Mxd: Stableford: A: B Young (8) 40. B: I Curry (18) 41. Stableford White: A: S Richards (9) 40. B: A Bunnell (25) 42.
ST ANDREWS BEACH: Mxd: Stableford White: M Payroli (26) 44.
STAWELL: Men: Stableford White: Div 1: G Orr (6) B Martin (11) 44. Div 2: G Earle (5) D Sears (17) 45. Div 3: D Clayton (20) J Mason (24) 50. Women: Stableford: C McKendrick (15) J Alborough (24) 44.
STRATHALLAN: Stableford: A Wilson (28) 44. A: R Harris (13) 38. B: G Taylor (18) 39. C: M Pillai (22) 36 cb.
TARRAWINGEE: Stableford: G Stone (29) 35. Women: A Bradfield (37) 25.
THE DUNES: Mxd: Stableford: The Cups: P Odermatt (16) 23. Women: The Dunes: M Wilson (21) 37. Men: A: P Dolman (4) 40. B: W Scott (19) 38. C: T Ferguson (20) 37. Mxd: N Abbott (21) 42.
THE HERITAGE: Mxd: Stableford: St John: A Smith (9) 24. Men: Henley: A: J Quay (7) 43. B: D Ball (16) 41. C: S Bell (20) 36.
THE NATIONAL: Medley: Stableford: Long Island: C Childs (9) 42. C Childs (9) 42.
THE SANDS TORQUAY: Women: Par: J McMahon (34) 5 up. Men: Stableford: A: R Siketa (+3) 38. B: P Sexton (11) 42. C: L Bullock (22) 34.
THIRTEENTH BEACH: Men: Stableford: Creek: A: M Nash (5) 41 cb. B: I Perrett (11) 43. C: B Potter (16) 40. Women: A: S Clark (6) 37 cb. B: C Somerville (25) 37.
TIRHATUAN: Stableford: A: A Hayes (13) 41. B: T Lloyd (20) 38. C: D Turner (25) 34. Women: E Feeney (28) 41.
TOCUMWAL: Stableford: A: J Thompson (6) 41. B: S Reid (17) 41. C: B Scott (35) 41. Women: A: K Morris (4) 37. B: N Mullins (23) 39. C: L Maxwell (34) 43.
TORQUAY: Men: Par: A: A Ranner (11) 5 up. B: C Middlemiss (14) 7 up. C: J Yates (17) 5 up. D: I Summer (21) 6 up. Women: A Joyce (20) 4 up. Men: Resort: H Knevitt (30) 4 up. Visitor: A Williams (14) 2 up.
TRAFALGAR: Stableford: A: R Williams (11) 39. B: K Fisher (28) 38.
TRARALGON: Stableford: A: J Murdoch (7) 43 cb. B: H Mayer (15) 41 cb. C: P Mc Culloch (22) 44. D: K Mc Intyre (35) 42. Women: R Stewart (24) 40.
TRENTHAM: Stroke: American Foursome: J Conway (13 1/8) 637/8. D Head (13 1/8) 637/8.
VICTORIA: Stableford: A: P Ficken (8) 40 cb. B: R Imray (13) 43. C: F Heatley (32) 53. Women: L Tyler (37) 50.
WANGARATTA: Men: Stableford: A: T Clark (14) 43. B: B Martin (19) 43.
WARRAGUL: Men: Stableford: A: P Adamiak (12) 41 cb. B: D Bainbridge (32) 45. Women: V Brereton (32) 35.
WARRNAMBOOL: Men: Stableford: A: S Marris (8) 43. B: C Blackburn (17) 42. C: S Waterhouse (21) 47. Women: C Porter (24) 39.
WODONGA: Medley: Stableford: R Clark (21) 40. A: C Flavell (8) 40. B: B Manzie (16) 41. C: G Wheeler (23) 41. Women: J Peterkin (42) 38.
WONTHAGGI: Men: Par: A: K Jamieson (7) 6 up. B: N Cook (16) 7 up. C: B Skinner (26) 6 up cb. Women: Stableford: M Johnson (12) 39.
WOODEND: Men: Stableford White: C Hunter (23) 48.
WOODLANDS: Men: Par White: A: L Deagan (0) 3 up cb. B: B Beckham (16) 5 up cb. C: G Rout (22) 4 up. Women: Par: K Smith (11) 4 up.
WOORAYL: Men: Stroke: Medal Jan: A: R Gourlay (10) 69. B/Medal: G McKinnon (17) 68. C: I McLennan (23) 70. Women: Stableford: J Thompson (27) 40.
YARRA VIEW: Stableford: A: G Riley (15) 43. B: M Harris (30) 40.
YARRA YARRA: Stableford: A: A Bruce (6) 40. B: D Urban (13) 40. C: G Mackenzie (18) 43. D: S Kakavoules (21) 41. Stableford Yellow: L Clark (26) 36. Women: Stableford: M Love (15) 39.
YARRAM: Men: Stableford: A: P Tomkins (9) 38. B: D Dwyer (15) 36. C: E Greenaway (18) 38. D: G Ward (27) 33. Women: T McKenzie (35) 33.
YARRAWONGA MULWALA: Women: Stableford: 4B: Murray: W Dickson (21) A Quinn (23) 46. Men: Stableford Lake: White: P Pearson (26) T Knight (17) 49. Murray: A Fenn (7) J Korb (12) 47 cb.
YERING MEADOWS: Stableford: Nursery: T Carson (9) 42. Valley: T Legg (19) 42 cb. Hole in one: A Loke.